Limity pro LPH Tokyo 2020

Mezinárodní paralympijská federace vydala přísnější limity pro letní paralympijské hry v Tokyu. 

Úspěšné Mistrovství republiky

Naši atleti obsadili přední příčky na republikovém šampionátu v Bílině. Na předních příčkách se umístila Eva Datinská, Petr Vrátil nebo Martin Dvořák. Michal Pallag vylepšil národní rekord ve vrhu koulí a posunul se ve světovém rakingu IPC. 

Výsledky ke stažení

Tréninkové soustředění Bílina

Ve dnech 29.6 až 5.7  se konalo atletické soustředění zaměřené na přípravu našich atletů. Za 14 dní čeká většinu ze zúčastněních závod série GrandPrix v Polsku, kde bude možné prodat tréninkové úsilí. 

Závody v Pardubicích

Spolek tělesně postižených sportovců Atletika Bez Bariér Pardubice pořádá letos 22. ročník Velké ceny města Pardubic v atletice tělesně postižených sportovců. Sportovci spolku Elite handicap sport na tomto meetingu absolvují první závod sezóny. 

První letošní venkovní trénink

Naši sportovci přesunulu vzhledem k dobrému počasí trénink pod širé nebe. Na videu Můžete vidět Martina a jeho první letošní trénink v hodu oštěpem.

Cenné kovy

Mezinárodní Paralympijská federace (IPC)  představila podobu cenných kovů, o které budou bojovat i naši atleti na konci srpna. Závody proběhnou na olympijském stadionu v QUEEN ELIZABETH OLYMPIC PARKU.

Úspěchy našich atletů v Anglii

Naši atleti bojují o cenné kovy ve Anglii na Mistrovství Evropy ve Swansea. Naším atletům se velmi daří až už získali 3 nejcennější kovy. Někteří z nich si dokonce vylepšili svá osobní maxima.

Elite handicap sport